Політика
Перше електронне голосування у Погребищенській районній раді PDF Друк
П'ятниця, 25 листопада 2016, 15:19

24 листопада під головуванням голови ради Сергія Волинського відбулася позачергова 12 сесія Погребищенської районної ради 7 скликання. Участь в роботі засідання взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутат обласної Ради Михайло Повшедний, голова Погребищенської райдержадміністрації Іван Вінник, сільські та селищні голови.

 
Депутати підтримали виділення коштів на проекти територіальних громад PDF Друк
Четвер, 15 вересня 2016, 17:21

15 вересня відбулось чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. На розгляд комісії внесено сім питань. Участь у роботі постійної комісії взяла перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

Ключовим питанням порядку денного було погодження розпорядження обласної державної адміністрації про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік. Серед змін до обласного бюджету перш за все необхідно відзначити розподіл майже 3 млн.грн. на співфінансування 3-го етапу Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

- Завдяки підтримці обласного бюджету у територіальних громадах буде забезпечено реалізацію вкрай важливих проектів у сфері енергозбереження, капітальних ремонтів шкіл, садочків, освітлення вулиць, - зазначив голова комісії Геннадій Мазур.

 
Вінницькі депутати вирішили похвалитися своїми доходами PDF Друк
П'ятниця, 26 серпня 2016, 12:51

Відповідне рішення прийняла Вінницька міська рада на своєму черговому засіданні 26 серпня. Депутати внесли зміни до Регламенту міської ради, якими себе зобов’язали «щорічно до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до Закону України «Про засади зап?обігання і протидії корупції» в секретаріат міської ради для подальшого її оприлюднення на офіційному веб-сайті міської ради».

Варто нагадати, що депутати місцевих рад працюють на громадських засадах – вони не є ні держслужбовцями, ні посадовими особами місцевого самоврядування. І, відповідно, Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції» в частині обов’язкового оприлюднення декларацій про доходи на них не поширюється. Тому прийняття такого рішення є доброю волею депутатів. За це проголосували 40 депутатів  з 42 присутніх на сесії.

 
За розіваний портрет Порошенка вінницькому активісту загрожує сім років за гратами PDF Друк
Понеділок, 21 березня 2016, 16:25

Порвав портрет Порошенка — отримав сім років ув’язнення. На Україну повернулися «сталінські» політичні репресії?

Вінницькому активісту Юрію Павленку, більш відомому під прізвиськом «Хорт» загрожує сім  7 років ув’язнення. Він знаходиться під вартою ще з грудня 2014 року. Цими днями над Юрієм розпочався суд. Прокурор клопоче для активіста сім років ув’язнення, інкримінуючи йому наругу над державною символікою, а саме портретом президента України.

Найцікавіше у цій історії те, що вона стала прикладом того, як нинішня влада карає тих, хто наділив її цією владою. Юрій Павленко активно брав участь у «Революції Гідності», був комендантом Вінницької ОДА, після того очолював організацію «Народний трибунал», яка займалася люстраційною та антикорупційною діяльністю

Вінничани та деякі народні неодноразово виступали проти ув’язнення Хорта із лозунгами «Ні політичним репресіям», «Свободу Хорту політв’язню».

 
До Вінниці приїде Михаїл Саакашвілі PDF Друк
Понеділок, 29 лютого 2016, 14:27

1 березня 2016 року о 18:00 годині в Будинку офіцерів відбудеться антикорупційний форум «Рух за очищення» за участю Михаїла Саакшвілі

Основна мета форуму

Розповісти людям про те, який шлях веде до свободи і процвітання, підтримати активістів і політиків, які борються з корупцією на місцях, зробити так, щоб їхні зусилля не пропали даремно – таку мету ставлять перед собою учасники акції "Рух за очищення,  ініційованої губернатором Одещини Міхеїлом Саакашвілі.

- Ми розпочинаємо нашу антикорупційну ходу  по містах України з однією простою метою – збираємо команду в один мільйон людей, які прагнуть змін, вимагають невідкладно їх розпочати.

 
Вінницький активіст, який порвав портрет Порошенка і досі під арештом PDF Друк
Вівторок, 09 лютого 2016, 16:30

Європейський суд по правах людини прийняв до розгляду справу у відношенні активіста партії «Воля» Юрія Павленка («Хорта»), який в ході акції протесту у Вінниці порвав портрет президента України Петра Порошенка, через що більше року знаходиться під арештом. Про це повідомив член Ради партії «Воля», юрист Олексій Бонюк.

Він нагадав, що активістові обмежено волю у Вінниці вже більше року, а суд до цього часу не визначив розмір завдатку.

«Така аномальна любов до свого зображення (пам'ятаєте відомих ростовських персонажів, які також страждали від виняткової любові до своєї персони) і подібні утримання під вартою способи захисту їх від псування, можуть оцінюватися судом в конкретних твердих Євро за кожен день незаконного утримання під вартою», - резюмував Олексій Бонюк.

 
Вінниця виділить кошти на транспортні засоби для колишніх військових з АТО PDF Друк
Середа, 03 лютого 2016, 12:23

Цього року з бюджету міської ради виділено кошти на покупку двох автомобілів. Кому вони дістануться?

вінницька міськ рада

29 січня, під час однієї з сесій міської ради, було вирішено затвердили новий порядок надання матеріальної допомоги афганцям, та бійцям АТО. Крім того, депутати запропонували виділити кошти на придбання двох автівок: одну для афганця, іншу – для демобілізованого військового, який брав участь в антитерористичних операціях на Сході України.

«443 тисячі гривень було виділено з міського бюджету саме на придбання двох автомобілів, крім того розглядалося питання підняття матеріальної допомоги й тій і іншій категорії військових. Ми не знали, кому саме надати ці машини, тому вирішили поручити  це питання більш компетентним особам: міській організації, яка представляє інтереси учасників бойових дій в Афганістані та організації, яка представляє інтереси учасників антитерористичних операцій. Гадаємо, що саме вони визначать, кому саме виділити автомобілі» - говорить секретар бюджетної комісії та депутат Вінницької міської ради Світлана Ярова.

Як зазначили у міській раді, спочатку вручатимуть авто афганцю – цієї весни. А авто для бійця АТО планують придбати цієї осені.

 
У вінницькому суді розглядають справу кримчанки PDF Друк
Четвер, 28 січня 2016, 16:02

У чому обвинувачується жінка, і як пояснюють цю ситуацію її рідні?

військова

Ірина Волинська – уродженка Росії, але громадянка України, яка разом з своїм колишнім чоловіком та малолітньою донькою проживала на території вже окупованого Криму протягом всього свого життя. Спочатку вона служила у тій же військовій частині, що і її чоловік, але згодом, коли той у березні 2014 року переїхав до материкової України, вона не поїхавши з ним залишилась на території окупованої території.

За словами Ірини, вона не могла покинути свого міста через те, що у неї був кредит на житло, крім того її донька навчалася у першому класі, а вона не хотіла переривати навчальний процес дитини.

Але протягом цілого року, починаючи з березня 2014 до березня 2015 року, вона так і не переїхала. Крім того, за словами прокурора  Ірина вступила на службу до Збройних сил Російської Федерації.

Таким чином Вінницька військова прокуратура обвинувачує Ірину Волинську в державній справі та дезертирстві.

Але колишній чоловік говорить  про те, що це малоймовірно. Сама ж Ірина готова визнати одне обвинувачення - дезертирство, але вона наголошує, що залишилася на території Криму, лише через юридичні причини. Тому з обвинуваченням щодо державної зради вона не погоджується.

Суд вирок ще не виніс, але станеться за кілька днів.

 
8 вінницьких нардепів проживають у столиці коштом держбюджету PDF Друк
Середа, 27 січня 2016, 13:45

Хто із народних обранців отримав грошову компенсацію за оренду житла у столиці?

бюджет

Закон України «Про статус народного депутата» передбачає можливу виплату грошової компенсації тим нардепам, які винаймають у столиці житло, або ж винаймають готельний номер. Звичайно, про цей закон відомо всім народним обранцям, і, як не дивно, ним скористалися майже половина з 422 обранців, а якщо бути точнішим то 177.  З них, звісна річ і декілька уродженців з Вінниці.

Як тільки-но список тих, хто отримав ще в грудні місяці грошову компенсацію з’явився на офіційному сайті Верховної Ради України, соціальні мережі переповнились різноманітними коментарями, починаючи, наприклад, з ось такого: «Я очікував, що цей список, як завжди, здивує мене. Та все ж я навіть не очікував побачити там прізвище людини, чиї статки оцінюються в мільярд доларів (нащадок аграрного олігарха Вадатурського)» - пише на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» журналіст Денис Казанський.

Журналісти також вирішили провести опитування серед тих, хто отримав частинку з державної казни, яке показало, що жоден із депутатів навіть близько не називав розмір компенсації, а в декого вона перевищувала десять тисяч на місяць.

Отож, з вінницьких нардепів до списку потрапили: Юрчишин Петро, Демчак Руслан, Спориш Іван, Кудлаєнко Сергій, Мельничук Іван, Мельничук Сергій, Ткачук Геннадій та Заболотний Григорій.

 
Високопосадовець вимагав 26 тисяч гривень за земельні ділянки PDF Друк
Вівторок, 26 січня 2016, 14:47

Наразі проводяться слідчі дії, які спрямовані на збір додаткових відомостей, які б доводили вину затриманого.

Сьогодні, 26 січня у Прокуратурі вінницької області повідомили про те, що було затримано працівника органів юстиції при отриманні хабара в особливо великому розмірі.

Як зазначили слідчі, чиновник вимагав гроші за те, що допоможе вирішити питання щодо реєстрації та оформленні у приватну власність двох земельних ділянок які розміщуються на території Вінницької області.

Наразі відкрито кримінальне впровадження за фактом отримання неправомірної вигоди особою, яка займає посадове місце.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3