Ремонт шкіл та садків Вінниці

PDF Друк
Понеділок, 19 червня 2017, 16:46

Щаслива радісна новина для всіх батьків: мер Вінниці Сергій Моргунов попросив батьків не здавати гроші на капітальні ремонти освітніх закладів, бо місто зробить їх за власний кошт цього сезону. Адже в бюджеті на ремонт по школах та садочках передбачено рекордну суму. Це дуже хороша новина та всі батьки дуже зрадіють, адже кожного року у всіх навчальних закладах збирають кошти на ремонт, адже дещо псують діти, а також і вчителям хочеться бути в комфортних умовах.

95 мільйонів гривень виділили в цьому році на ремонти. Це дуже багато на кількість шкіл у місті. Тому не потрібно нічого робити самотужки, а також міський голова нагадав, що дав чітке розпорядження про заборону збору  із батьків будь-яких коштів на капітальні ремонти в школах. Зрозуміло, що батьки інколи хочуть в рамках свого класу зробити  косметичний ремонт, замінити штори, купити новий телевізор чи дошку. І вони мають на це право, - додав Сергій Моргунов. - Але це має бути добровільне рішення самих батьків. про це знають всі школи, якщо таке буде продовжуватись, то людей зніматимуть з посад.

Сергій Моргунов також додав, що Вінниця подала заявку на отримання відповідного ресурсу для утеплення 45 закладів соціальної сфери.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити