Policy Paper - боротьба з плагіатом

PDF Друк
Вівторок, 22 листопада 2016, 15:55

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти розробить та запровадить Policy Paper для здобувачів ступенів вищої освіти, який має сприяти боротьбі з плагіатом і дотриманню принципів академічної доброчесності. Про це, за результатами зустрічі з представниками антиплагіатної громадської ініціативи «Дисергейт», повідомив голова агентства Сергій Храпатий.

Передбачається, що Policy Paper стане документом, в якому надаватимуться рекомендації щодо уникнення плагіату під час написання бакалаврських та магiстерських робіт у вишах, а також кандидатських і докторських дисертацій.

За словами Храпатого, у США та багатьох європейських країнах існують такі документи, що мають одночасно рекомендацiйний i директивний характер та сприяють боротьбі з плагіатом і дотриманню принципів академічної доброчесності.

«Policy Paper стане настільною книгою кожного, хто здобуватиме різні ступені вищої освіти. Зараз багато хто не розуміє, що є плагіатом, а що ні. У цьому документі будуть надаватися чіткі рекомендації, як написати наукову роботу, щоб в ній не було плагіату. Таким чином, ми дамо всім орієнтир. Це стане вагомим кроком у боротьбі з засиллям плагіату, очищенням від тих, хто має на меті лише бездумно отримати науковий ступінь», - зазначив Сергій Храпатий.

Планується, що розробкою документа займатимуться члени Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти спільно з представниками антиплагіатної ініціативи «Дисергейт» та із залученням науковців і експертів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити