Реалії та перспективи працевлаштування учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів

PDF Друк
Середа, 09 листопада 2016, 15:26

Під такою назвою 8 листопада на базі Ленінського районного центру зайнятості м. Вінниці Вінницький державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів організував «круглий стіл». Учасниками заходу стали 20 учнів Вищого професійного училища № 7 м. Вінниці та головний спеціаліст активної підтримки безробітних Ленінського районного центру зайнятості м. Вінниці Ольга Бубновська.

Актуальною темою для обговорення було питання допомоги у працевлаштуванні молоді за робітничими професіями після закінчення навчання. Захід проходив з метою формування знань про особливості діяльності служби зайнятості; ознайомлення з ситуацією на ринку праці; формування професійного самовизначення особистості та професійної орієнтації; розвитку пізнавальних інтересів учнівської молоді.

Програма заходу також включала ознайомчу екскурсію по закладу та його основних відділах, інформування присутніх про законодавчі аспекти зайнятості випускників професійно-технічних навчальних закладів, поради щодо ефективного пошуку роботи. Розкриваючи правовий бік проблеми працевлаштування молоді, Ольга Бубновська більш детально зупинилась на складанні резюме. Учасники заходу дізналися про комплекс послуг Центру зайнятості, вимоги законодавства про працю, отримали кваліфіковані відповіді щодо соціальних гарантій у сфері працевлаштування, кожен з них отримав інформаційні буклети з основних аспектів пошуку роботи.

Організатори «круглого столу» закликали присутніх не втрачати оптимізму та знайти гідну роботу з достойною заробітною платою, а у випадку виникнення ускладнень при працевлаштуванні – скористатись допомогою спеціалістів служби зайнятості.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Marlys 14.05.2017 15:08
ремонт стиралок
замена подшипника стиральной машины zanussi
ремонт платы стиральной машины
ремонт стиралок
стиральная машина самсунг ремонт

My weblog: ремонт насосов харьков: https://goo.gl/mh0CvL
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити