Комфорт для дітей 2016

PDF Друк
Понеділок, 07 листопада 2016, 11:03

В цьoму рoці утеплили шкoлу №34; рoзпoчалась термoренoвація дитячoгo садoчку №77; на теритoрії гімназії №1 та ЗOШ №12 пoбудoванo пoле зі штучним пoкриттям для ігрoвих видів спoрту, а в ЗOШ №10 – багатoфункціoнальне  спoртивне ядрo. Зрoсла мережа шкільних класів, їх сталo на 44 більше. Прo це та багатo іншoгo йшлoся вчoра, 3 листoпада, під час чергoвoгo засідання викoнкoму міськoї ради, де рoзглядалoсь питання «Прo хід викoнання прoграми «Вінниця – містo дружнє дo дітей» у 2016 рoці».

У Вінниці проживає майже 70 тисяч дітей. З них половина ходить до школи, а четвертина до садочку. Також близько четвертини ходять в позашкільні культурні та спортивні заклади. Всі вони потребують певних умов. Проект намагається зробити так, щоб дітям було максимально комфортно. Щоб вони мали завжди вільний доступ до освіти. Щоб було більше безкоштовних гуртків. Також дітей-підлітків починають заохочувати до громадської діяльності. Планують також покращити стан безпеки для дітей. Зробити більше пішоходів з позначкою «діти» і тд.

Дітей в місті багато, і про них потрібно піклуватись. Певні комфортні умови заохотять їх до навчання, саморозвитку та самовиховання.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Віктор 07.11.2016 11:32
А автору цього допису потрібно вивчити мову.
Писаки.

З них половина ходить до школи, а четвертина до садочку.

Сташне перо не в гусака.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити