У Вінниці побували діти з восьми областей України на спеціальній олімпіаді

PDF Друк
Четвер, 03 листопада 2016, 18:17

Вчора у Вінниці відбулась Спеціальна олімпіада України, у ній взяли участь діти з інтелектуальною недостатністю  з 8 областей. 52 маленьких учасника разом з батьками взяли участь у естафетах, спортивних конкурсах, в яких їх активно підтримували вінницькі патрульні поліцейські.

 

«Велике щастя робити такі заходи для діток з ментальними порушеннями, адже у знак вдячності ми отримуємо безліч посмішок, радості, і це – безцінно. А сім’ї, які виховують таких діток, раді кожній їхній маленькій  перемозі» - зазначає заступник директора центру соціальних служб Євгеній Косарєв.

Акція відбулася завдяки Вінницькому міському центру соціальних служб ля сім'ї, дітей та молоді , Благодійному фонду «Центр соціалізації та реабілітації дітей з аутизмом та іншими розладами «Розвиток»,  БФ «Аланта», Головному управлінню Державної фіскальної служби у Вінницькій області, Комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської Ради, Автошколі «Лідер», ТОВ «Авіс», патрульної поліції м. Вінниці.

Всі учасники отримали призи та подарунки від спонсорів, пострибали на батутах «Дитячої планети», розважилися на інших атракціонах та покоштували смаколики у ресторані ТК «ШОК».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити