У Вінниці влаштували шкільний ярмарок

PDF Друк
Четвер, 18 серпня 2016, 17:29

??Через два тижні діти підуть до школи. Для того, щоб батьки встигли придбати все необхідне до початку навчального року, у Вінниці проводять шкільні ярмарки. У цьому році вони стартували 16 серпня на площах перед ринками «Центральний», «Урожай» та «Привокзальний». Триватимуть ярмарки до 4 вересня.

Кілька років тому департамент адміністративних послуг запровадив у Вінниці шкільні ярмарки, щоб забезпечити вінничан товарами шкільного асортименту. Цю ідею підтримали вінницькі підприємці, і такі ярмарки стали для вінничан вже традиційними.

«У Вінниці з 16 серпня по 4 вересня проходять шкільні ярмарки. Вони діють на площах перед ринками «Центральний», «Урожай» та «Привокзальний». Тут представлений широкий асортимент промислових товарів: канцелярські товари, шкільна форма, одяг, взуття, тощо», – каже заступник директора департаменту адміністративних послуг міської ради Людмила Перова.

Також зі вчорашнього дня у приміщенні Вінницької торгово-промислової палати розпочалася виставка-продаж «Світ молоді та дитинства», де можна придбати шкільну форму, одяг тощо. Вона триватиме до 20 серпня.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити