Освіта
Ремонт шкіл та садків Вінниці PDF Друк
Понеділок, 19 червня 2017, 16:46

Щаслива радісна новина для всіх батьків: мер Вінниці Сергій Моргунов попросив батьків не здавати гроші на капітальні ремонти освітніх закладів, бо місто зробить їх за власний кошт цього сезону. Адже в бюджеті на ремонт по школах та садочках передбачено рекордну суму. Це дуже хороша новина та всі батьки дуже зрадіють, адже кожного року у всіх навчальних закладах збирають кошти на ремонт, адже дещо псують діти, а також і вчителям хочеться бути в комфортних умовах.

 
Поліція розповіла студентам про небезпеку алкоголю і наркотиків PDF Друк
П'ятниця, 25 листопада 2016, 15:10

Працівники поліції разом медичним психологом обговорили зі студентами агарного університету небезпеку алкоголю та наркотиків та наслідки їх вживання. А бійці батальйону «Вінниця» познайомили хлопців та дівчат з спецзасобами та прийомами рукопашного бою.

 
У Вінницьких школах проводять лекції про насваю PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 14:25

Вже третій тиждень у вінницьких школах проходять лекції про шкоду такої наркотичної речовини як насвай. Цей продукт може викликати рак ротової порожнини, виразку шлунку, гниття зубів, нікотинову залежність, затримку у розумовому розвитку тощо. Лекції проходять у рамках проекту «Не помились з мрією», наразі вони відбулися у восьмих класах усіх шкіл міста, а сьогодні про небезпеку насваю розповідали дев’ятикласникам  школи №3.

 

 
Policy Paper - боротьба з плагіатом PDF Друк
Вівторок, 22 листопада 2016, 15:55

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти розробить та запровадить Policy Paper для здобувачів ступенів вищої освіти, який має сприяти боротьбі з плагіатом і дотриманню принципів академічної доброчесності. Про це, за результатами зустрічі з представниками антиплагіатної громадської ініціативи «Дисергейт», повідомив голова агентства Сергій Храпатий.

 
Опорна школа забезпечуватиме учнів якісною освітою PDF Друк
Вівторок, 22 листопада 2016, 15:44

Завдяки створенню опорних шкіл 332 дитини, які здобували індивідуальне навчання, тепер навчаються у школі. Про це, під час семінару "Управління освітою та якість освіти в сільській місцевості", повідомила міністр освіти Лілія Гриневич.

 
Реалії та перспективи працевлаштування учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів PDF Друк
Середа, 09 листопада 2016, 15:26

Під такою назвою 8 листопада на базі Ленінського районного центру зайнятості м. Вінниці Вінницький державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів організував «круглий стіл». Учасниками заходу стали 20 учнів Вищого професійного училища № 7 м. Вінниці та головний спеціаліст активної підтримки безробітних Ленінського районного центру зайнятості м. Вінниці Ольга Бубновська.

 
Комфорт для дітей 2016 PDF Друк
Понеділок, 07 листопада 2016, 11:03

В цьoму рoці утеплили шкoлу №34; рoзпoчалась термoренoвація дитячoгo садoчку №77; на теритoрії гімназії №1 та ЗOШ №12 пoбудoванo пoле зі штучним пoкриттям для ігрoвих видів спoрту, а в ЗOШ №10 – багатoфункціoнальне  спoртивне ядрo. Зрoсла мережа шкільних класів, їх сталo на 44 більше. Прo це та багатo іншoгo йшлoся вчoра, 3 листoпада, під час чергoвoгo засідання викoнкoму міськoї ради, де рoзглядалoсь питання «Прo хід викoнання прoграми «Вінниця – містo дружнє дo дітей» у 2016 рoці».

 
У Вінниці побували діти з восьми областей України на спеціальній олімпіаді PDF Друк
Четвер, 03 листопада 2016, 18:17

Вчора у Вінниці відбулась Спеціальна олімпіада України, у ній взяли участь діти з інтелектуальною недостатністю  з 8 областей. 52 маленьких учасника разом з батьками взяли участь у естафетах, спортивних конкурсах, в яких їх активно підтримували вінницькі патрульні поліцейські.

 

 
Вінницькі учні взяли участь у Всеукраїнському конкурсі PDF Друк
Вівторок, 01 листопада 2016, 10:12

Вчора, 31 жовтня, в Конгрес-центрі Київського національного торговельно-економічного університету розпочався Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». 

Вітали учасників конкурсу прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

 
У Вінниці пройшов Міжнародний конгрес «Освіта дітей з особливими потребами: від інституалізації до інклюзії» PDF Друк
Четвер, 27 жовтня 2016, 16:23

Сьогодні, 27 жовтня, у приміщенні Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського розпочав роботу дводенний Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3