У Вінниці відбудеться фестиваль народної творчості

PDF Друк
Понеділок, 23 листопада 2015, 16:56

25 листопада у Вінниці відбудеться ІІІ відкритий міський фестиваль народно-художньої творчості «Подільські візерунки». Захід проходитиме у Вінницькій дитячій музичній школі №2. Тут можна буде долучитися до майстер-класів традиційних виробів народного мистецтва, взяти участь у танцювальному флешмобі, переглянути виставку учнівських робіт та концерт. Запрошуються всі бажаючі.

У приміщенні Вінницької дитячої музичної школи №2, що за адресою вулиця Червоноармійська, 16 відбудеться ІІІ  відкритий міський фестиваль народно-художньої творчості «Подільські візерунки», який покликаний продемонструє різноплановість творчих пошуків на ниві  автентичного мистецтва. Самобутнє культурно-мистецьке народне дійство розпочинається у фойє школи.  О 15.00 викладачі художнього відділення запропонують всім бажаючим майстер-класи, в яких створюватимуть традиційні вироби народного мистецтва.

О 16:00 розпочнеться презентація виставки робіт учнів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Кольоровий дивограй Поділля». Свої твори глядацькій аудиторії запропонують учні художнього відділення Вінницької дитячої музичної школи №2 та Вінницької художньої школи.  О 16:30 всі присутні матимуть можливість долучитись до Подільського флешмобу і поринути у запальні народні танці.

О 17:00 у великому концертному залі школи розпочнеться  святковий гала концерт учнів «Ми з роду українців».  В програмі будуть представлені твори українських композиторів класичного та сучасного  напрямків, а також народного мистецтва. На концерті також слухачів чекають виступи підготовлені гостями фестивалю: мистецькими школами міста, МПМ «Зоря» та училищем культури та мистецтв ім.М.Леонтовича.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити