На Вінниччині шахрай викрав гроші з банківського рахунку

PDF Друк
П'ятниця, 13 листопада 2015, 17:43

На Тростянеччині дівчина хотіла продати свою весільну сукню. Натомість заробити їй не вдалось, а лише втратити кругленьку суму - 17 000 гривень.

Жінка вирішила продати сукню за 4 тисячі гривень на одному з сайтів оголошень в мережі Інтернет. На другий день їй зателефонував чоловік, сказав, що він володіє весільним салоном і його дана пропозиція зацікавила. Покупець шляхом обману випитав в довірливої дівчини інформацію про її банківський рахунок та невдовзі гроші, які там були, безслідно зникли. Зв’язатися з покупцем, як не дивно, теж не вдалось.  Ошукана дівчина відразу звернулась до поліції за допомогою.

Такий вид шахрайства стає все частішим явищем на теренах Вінниччини. Правоохоронці закликають бути обережними при покупці чи продажі речей в інтернеті. Особливо, що стосується перерахування коштів на банківські карти чи їх отримання. Ніколи не потрібно називати невідомим особам коди доступу, розповідати свої персональні дані. Адже шахраї безкарно наживаються на довірливості громадян. Виявити та впіймати ж таких злочинців надзвичайно важко.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити