«Вінниця біжить»

PDF Друк
Понеділок, 29 травня 2017, 12:59

Кожне місто має свої заходи, та часто влада міст хоче організовувати заходи, які б підтримували здоровий спосіб життя. Так вже три роки роблять і в Вінниці. Тут відбувається забіг «Вінниця біжить», який організовує Вінницька міська рада та медіа корпорація «RIA». З кожним роком додають дистанції, а також додається дуже багато учасників заходу. Людям подобається таке, тому багато хто бере участь, а решта вболіває.

Учасників забігу привітав заступник міського голови Владислав Скальський. Також він зазначив, що це дуже хороший спосіб показати всім, що Вінниця європейське місто, яке також шанує здоровий спосіб життя, як і більшість європейців, адже там справді це дуже розвинене, люди займаються своїм здоров'ям. Також біг це не лише спорт, але й вдосконалення себе, свого здоров'я та фігури. Тому це була гарна нагода, щоб почати займатись собою.

Люди поділились на тих, хто біг малу дистанцію, а також ті, хто біг велику. І ті, і ті кажуть, що отримали величезне задоволення. Бігти рідним містом, по його вулицях дуже приємно. В цьому році в пробігу взяли участь близько п’яти тисяч різних людей. Приходили на захід поодинокі люди, а також й цілими родинами.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити