У Вінниці виставка діадем міських красунь

PDF Друк
П'ятниця, 16 грудня 2016, 15:19

У Вінниці відбулась виставка діадем переможниць «міс Вінниця» з 1998 року до 2016 року. Всі корони представлені в залі можна було міряти та фотографувати. Таким чином влада хотіла заохотити дівчат приймати участь в конкурсі. Адже кажуть, що деякі з дівчат не відповідають стандартам краси, тому вирішили цього року дійсно обрати кращих з кращих.

Корони виготовлені з різних матеріалів. Навіть корону 98-го року вирішили залишити в такому ж стані не дивлячись на те, що вона виготовлена з срібла, яке темніє з часом. Історія цієї корони дуже цікава, оскільки на той час не можна було використовувати власний метал в майстернях, тому корону переплавляли з ложок. Також того часу прикрашали перлами, лише згодом почали використовувати кристали.

Також цікавим є те, що Вінниця – єдине місто України, яке дарує діадеми переможницям. Решта ж передає її наступній переможниці. Таким чином є одна корона, яка переходить з рук в руки, а переможниці залишаються ні з чим.

Ще можна подати заявки на участь в конкурсі, тому запрошуються всі незаміжні дівчата з 16 років зростом не менше 167 см. Обиратимуть найкращу та найкрасивішу вінничанку 2016 року.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити