У Вінниці найкраща транспортна інфраструктура

PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 15:31

Рейтинг міст від ОЛХ також завершив своє опитування на рахунок транспортної інфраструктури. До уваги брались обласні центри України. Опитані визначали оцінку по таким пунктам як зручність громадського транспорту, якість доріг та місця для парковки.

На першому місці місто Вінниця. Опитані вирішили так, тому що у Вінниці досить хороший загальний стан доріг, а також швейцарські трамваї, які недавно почали курсувати містом значно підвищили оцінку. Громадського транспорту в загальному досить багато в місті. Це дозволяє людям їздити не в забитому транспорті. Також тут зручна система доріг, повсюди хороші світлофори,  пішохідні переходи. Місць для парковки у Вінниці також вдосталь. Є платні є безкоштовні. Проте в центрі міста є безліч місць, де можна залишити авто, що не може не радувати місцевих, а особливо туристів.

Друге місце з незначним відривом зайняв Луцьк. А останнє місце – Ужгород. Недалеко від Ужгороду Чернівці.

Таке опитування, як і сам проект «Ідеальне місто» сподобався жителям країни. Багато охоче приймають участь в подібних опитуваннях. Тому вони будуть продовжуватись. Будуть знаходитись нові критерії для оцінювання українських міст.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити