Юні дизайнери із Вінниці встановили всеукраїнський рекорд

PDF Друк
Вівторок, 15 березня 2016, 14:50

У Вінниці з великим успіхом відбувся Другий фестиваль дитячої моди. На подіумі  було представлено майже тридцять дитячих колекцій, що стало найбільшим зібранням дизайнерського вбрання, створеного дітьми в Україні. Цей рекорд було зафіксовано представниками книги національних рекордів.

Співорганізатор заходу Наталя Комкова розповіла про виникнення ідеї залучити школярок до фешніндустрії: «Під час Першого фестивалю дитячої моди, де були представлені роботи професійних дизайнерів, діти без перестанку повторювали: «Я теж так можу! Я теж можу щось створити!». Таким чином ми дали їм можливість реалізувати свої здібності».

До модного показу долучилися понад двісті з половиною вінницьких учениць. Дівчатка спробували себе у ролі дизайнерів та моделей. Відтак, юні дизайнери однієї із вінницьких шкіл створили колекцію «Модний тетріс». Дівчатка готували ексклюзивне вбрання декілька місяців. Після навчання створювали ескізи, підбирали тканину та шили одяг. Школярки намагалися зробити одяг молодіжним та максимально оригінальним.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити