Кількість всиновлень впала

PDF Друк
Середа, 03 лютого 2016, 17:45

У Вінницькій області у порівнянні з попередніми роками зменшилась кількість всиновлень. Як це пояснює влада?

сиротка

Сьогодні, 3 лютого, під час прес-конференції начальник Служби у справах дітей облдержадміністрації Тетяна Дорош повідомила про те, що в 2014 році на Вінничині було всиновлено 74 дитини, а у 2015 році 62.  Таким чином, Тетяна констатувала факт: Рівень всиновлень падає, але через що?

«Наразі лише двоє дітей у базі для всиновлення. Це дуже невтішна новина. За невідомих обставин кількість іноземних  та українських родин, які б хотіли всиновити дітей різко впала. В цей же ж час у черзі на всиновлення перебувають 11 сімей» - стверджує Тетяна Дорош.

Також Дорош заявила про те, що всі сім’ї бажають всиновити маленьких дітей, а діти, яким за 10 не користуються «попитом».  Всього в області майже 500 дітей, яким більше ніж десять років. Тому, за словами Тетяни, проблема всиновлення не розв’язується, а навпаки загострюється: діти ростуть, а сім’ї не готові взяти дітей з уже сформованим світоглядом.

Але, це далеко не єдина причина, адже в країні є багато сімей, які б хотіли виховувати дітей-сиріт, але їх зупиняє те, що сама процедура всиновлення ускладнилась, і потребує далеко не одного року. Крім того, щороку вимоги до таких сімей стають дедалі важчими.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити