Розквіт хірургії у Вінницькій області

PDF Друк
Вівторок, 02 лютого 2016, 12:40

У 2016 році планується фінішування останнього етапу будівництва нового хірургічного корпусу, видатної обласної лікарні ім. Пирогова. Цей корпус матиме близько 240 місць для хворих людей. Про це інформує заступник голови, власне, обласної державної адміністрації - Броварник Володимир.

«За допомогою фінансування обласного бюджету, відбулися грандіозні ремонти у дитячій обласній лікарні міста Вінниця. Реабілітовано 3 будівлі на території лікарні ім. Пирогова. До цього всього ще було змінено покриття даху бібліотеки ім. Тімірязєва», - говорить заступник облдержадміністрації Броварник.

Вінниця та її область одна із перших,хто виконав державне замовлення по всій території Луганщини.

«Неймовірно важка і відповідальна робота була проведена у нашій області. Нами було побудовано 9 територій для війська На них була розміщена, так звана, система траншей, укриття спеціального зразку для техніки та безпосередньо – окопи.

Ми вдало забезпечуємо себе енергетичною безпекою шляхом переходу на альтернативні палива.

« За останні 3 роки, вдалось переробити і покращити близько 260 котелень в різноманітних установах бюджетного зразка. Ми покращили становище споживання газу, зменшивши кількість споживання на 28% . Дякуючи цьому, наш бюджет скоротив свої розходи на 65 мільйонів гривень. Наразі по всій території Вінницької області функціонує близько 20 гідроелектростанцій та 19 сонячних електростанцій. Ми плануємо побудувати ще близько 20 сонячних електростанцій та 9 гідроелектростанцій. Це має значно вплинути на витрату електроенергії»


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити