На Вінниччині понад 80 тисяч безробітних

PDF Друк
П'ятниця, 29 січня 2016, 14:22

За даними служби зайнятості, за минулий рік до них звернулося 80,8 тисячі мешканців Вінницької обласні. Чому такий великий відсоток безробітних, і як з цим боротися?

центр зайнятості

Вчора, 28 січня, пiд чaс нaрaди «Про пiдсумки дiяльностi облaсної служби зaйнятостi зa 2015 рiк тa зaвдaння щодо її модeрнiзaцiї у поточному роцi» було повідомлено про те, що найбільша кількість безробітних в Україні проживає саме на території Вінницької області. Адже протягом року до служби зайнятості звернулося 80,8 тисяч вінничанин. Як зазначила виконуюча обов’язків директора облaсного цeнтру зaйнятостi Свiтлaнa Aляб’євa, 57 % з них – це мешканці сіл, де робочих місць критично бракує.

Але Aляб’євa повідомила також про те, що протягом року центр зайнятості допоміг 32,3 тисячі осіб знайти робоче місце. А це в свою чергу підняло рейтинги по працевлаштуванню області на друге в Україні.

Також у центр зайнятості зверталися і ті, хто хотів навчатися за тією професією, фахівців якої не вистачало, а це  - вісім тисяч людей, 94% яких, по закінченню навчання отримали робочі місця.

«Основне завдання, яке стоїть перед нами наразі – це оптимізувати нашу роботу за новим Регламентом, який передбачає перекваліфікування та зміна ідеологій, а також поведінки з клієнтами на сучасніші. Тобто ми по іншому підходитимемо до наших безробітних» - говорить Світлана.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмережСхожі новини:

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити