Льодяні скульптури у Вінниці

PDF Друк
Вівторок, 26 січня 2016, 10:05

За словами мешканців саме завдяки постійній мінусовій температурі, у різних місцях Вінниці можна зустріти льодяні скульптури.

хрест

«На Водохреще, аби люди змогли пірнути в ополонку, ми вирізали на річці хрест. І без зайвих клопотів залишили його десь поряд. Але за кілька днів тут почали з’являтися нові скульптури. Напевне, щоб даремно не пропадав тут лід, з нього зробили і ялинку, й лавочку і хрест. Звісно це зробив хтось із молодого покоління. Та все ж, нічого сперечатися – вийшло чудово» - говорить місцевий рибалка.

За його словами подібні скульптури є по всьому місті. І все це лише через те, що в минулих роках справжньої зими не було: мінусова температура трималась не довше ніж кілька днів. А потім знову сонце. Зараз ж зима досить рідко підпускає сонечко і тому всі річки замерзли. А молодь нарешті зробила красу: скульптури із міцного льоду.

«От я зараз тут стою, намагаюся впіймати рибу. Але нічого не вдається. Тому я мушу іти додому з пустим відром. Але все ж я задоволений, бо побачив таку красу» - продовжив чоловік.

Нагадаємо, що в 2011 році у Вінниці була створена міні-виставка льодових фігур. Але, на жаль, довго вона не проіснувала. І це далеко не через вандалізм чи щось подібне. Просто на вулиці було досить сонячно.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 мимопроходив 26.01.2016 11:38
Крижанi скульптури. Рагулiзм не потрiбний.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити