Де краще купити труби у Вінниці?

PDF Друк
Четвер, 17 серпня 2017, 13:29

Компанія ЮТМК з 2013 року виробляє і реалізує металопрокат в Україні. Серед представленої продукції знаходяться різні за формою, виробництва і призначенням труби. На даний момент компанія має металобази в Києві, Борисполі, Дніпропетровську та Полтаві, а також надає доставку продукції по всій Україні. Замовити металопрокат в Вінниці можна через інтернет-магазин, скориставшись формою сайту або зателефонувавши менеджерам магазину.

Південна трубна металургійна компанія (https://utmk.com.ua) займається експортом товарів до Грузії, Білорусь, Молдову та ЄС. Дана практика дозволяє перейняти деякі принципи виробництва і секрети західних компаній, роблячи труби ще більш якісними і довговічними. Вона пропонує вигідну співпрацю для клієнтів з різним бюджетом, а також для оптових і роздрібних покупців.

Як в Україні, так і в інших країнах, "ЮТМК" вибирають з-за того, то вона пропонує дійсно якісну продукцію за помірними цінами, здійснює індивідуальний підхід до кожного клієнта і робить ідеальне обслуговування. Постійний розвиток - це кредо компанії, адже в умовах високої конкуренції необхідно постійно розвиватися, робити свою продукцію ще краще, пропонувати клієнтам ще більш вигідні умови.

Виробництво труб відповідає стандартам якості і ГОСТ, а також проходить в заводських умовах. Всі фахівці регулярно проходять підвищення кваліфікації і набираються додаткового досвіду з виробництва інших країн.

Трубний прокат

Труби використовуються в сучасному світі в безлічі сфер промисловості і людської діяльності. Їх застосовують в таких сферах:

  • Будівництво. Дана сфера охоплюється досить широко, так як з труб виготовляють каркаси, вони є необхідною складовою промислових будівель і тих будівель, які мають великі прольоти.
  • Машинобудування. Труби застосовуються в якості каркасів для машин, автомобілів, велосипедів, моторолерів, також їх застосовують і як складові інших деталей.Свердління, нафтовидобувна промисловість.
  • Аграрна і сільськогосподарська сфера. Виробництво теплиць, навісів, тимчасових складів для овочів, загонів та інших будівель, що застосовуються в даних сферах.
  • Прокладка будь-яких видів трубопроводів. Для прокладки магістральних трубопроводів застосовуються безшовні сталеві труби, в яких висока міцність і мінімальна можливість розгерметизації за рахунок відсутності зварного шва.
  • Транспортування рідин, агресивних середовищ і газів.

Існує безліч видів труб за формою і варіантів виробництва. За формою розрізняють круглі і профільні труби. За варіантами виробництва - безшовні і зі звареним прямим або спіральним швом. Кожен з видів в різному процентному співвідношенні використовується в різних сферах, має свої переваги і недоліки і особливості застосування.Компанія "ЮТМК" пропонує покупцям будь-які доступні види труб в наявності і продукцію під замовлення.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж