Де купити недорогі дитячі іграшки у Львові?

PDF Друк
Середа, 13 травня 2015, 14:15

Перше, що слід чітко розуміти батькам, котрі збираються в магазини чи на ринки Львова за дитячими іграшками - це той факт, що головним орієнтиром при виборі не може вважатися ціна. Навіть якщо бюджет на покупки обмежений, а дитині обов'язково потрібно вибрати подарунок, ви повинні завжди думати про його якість та безпеку для малюка. У прагненні створити для своїх дітей комфортне середовище, здатне забезпечити гармонійний всебічний розвиток, ми часто забуваємо про те, яку небезпеку можуть приховувати в собі недорогі дитячі іграшки від безіменних китайських виробників.

Характеристики багатьох таких іграшок абсолютно не відповідають сучасним гігієнічним стандартам і можуть стати причиною, як виникнення незначних алергічних реакцій, так і створити найсерйознішу загрозу здоров'ю і життю дитини. Перевірки фахівцями Укрметртестстандарту деяких магазинних іграшок виявили продукцію, яка взагалі не має права потрапляти на вітрини дитячих магазинів. Серед цих товарів виявилися і дитячі брязкальця, здатні викликати отруєння, і самокати з гальмівним пристроєм, що не відповідає елементарним вимогам безпеки. Лабораторні перевірки регулярно виявляють у дитячих іграшках такі токсичні хімікати, як ртуть, свинець, феноли та інші сполуки.

Отже, перше правило вибору іграшки для дітей (http://lvov.klubok.com/igrushki) - зібрати максимум інформації про її виробника. Маркування на упаковці повинне містити національний знак відповідності, а інформація про виробника - легко читатися. Неодмінно має бути і чіткий текст із зазначенням попереджувальної інформації (для дітей старше трьох років і т.д.)

Врахуйте, що шлях вітчизняних іграшок, що прямують до прилавків магазинів, куди більш складний, ніж у китайських дешевих товарів, що не мають ні санітарно-гігієнічного висновку МОЗ України, ні дозволу технічного регламенту безпеки іграшок. Тому в пошуках недорогого варіанту віддавайте перевагу вітчизняному виробнику.

Вартість фірмових виробів від солідних європейських виробників по кишені далеко не кожній родині. Але багато молодих батьків відкрили для себе переваги покупок якісних іграшок в стані б/в. Брендова дитяча іграшка б\в, яку можна почистити або випрати, стане дуже непоганим варіантом, адже малюки «виростають» з іграшок чи не швидше, ніж з одягу, і термін експлуатації ляльок, машинок і конструкторів часто зовсім невеликий. Вибрати подарунки дитині по фото Ви зможете на сайті Клубок. Відгуки про продавця і його рейтинг - інформація, яка допоможе здійснити безпечну і якісну покупку.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж