Господарство
Незамінний помічний у сільському господарстві PDF Друк
Понеділок, 06 травня 2019, 16:11

Коли фермери планують займатися вирощуванням сільськогосподарських рослин у промислових масштабах, в першу чергу їм необхідно ознайомитись з можливими варіантами технологічного устаткування, яке стане їм у пригоді та прискорить процеси обробки та збору врожаю. Мабуть найголовнішим майбутнім помічником в такій справі буде мінітрактор Сінтай. Цей транспортний засіб можна купити за вигідною ціною в інтернет-магазині «GoAgro». Також віртуальний каталог компанії містить у собі всі необхідні запчастини до міні трактора Сінтай 220. Історія створення цього незамінного помічника починається з 80-х років минулого століття, коли технологи та розробники СССР збудували на території Китаю підприємство по виробництву тракторів. Цей завод розташувався на території провінції Xingtai, назва якої і була взята за основу для майбутнього мінітрактора.

 
Широкий выбор шаровых кранов PDF Друк
Середа, 01 травня 2019, 09:44

Современные краны шаровые для воды созданы для сопротивления небольшому потоку рабочей среды. Они имеют компактные габариты и характеризуются простотой в управлении. А с помощью качественных уплотнительных материалов кран славится высокой надежностью и герметичностью на протяжении длительного срока эксплуатации. В интернет-магазине «Armag» покупатели смогут приобрести шаровые краны для любого назначения по самым выгодным на рынке ценам:

 
Бескаркасные помещения под склады PDF Друк
П'ятниця, 26 квітня 2019, 15:49

Компания «Sunward-Ukraine» уже более 25 лет занимается производством бескаркасных ангаров и складов для хранения зерна и других сыпучих продуктов. Исходным сырьем для возведения конструкции является оцинкованный металлопрокат в рулонах от производителей Германии, России и Словакии. Производственные цеха находятся в г. Днепр, поэтому каждый желающий может посетить их и ознакомиться с каталогом продукции. Предприятие предлагает самые выгодные цены на ангары в Украине, которые начинаются от 950 грн/м2.

 
Відкрий дачний сезон разом з Vse Roste PDF Друк
Вівторок, 16 квітня 2019, 12:45

Більшість людей, які проживають у власному будинку, мають присадибну ділянку чи сад, де вирощують сільськогосподарські культури, фрукти та квіти. Кожен з цих елементів виконує свою функцію. Наприклад, квіти – це декоративна прикраса, яка є одним із головних предметів ландшафтного дизайну. Вони бувають настільки різноманітними, що навіть важно собі уявити. Інтернет-магазин «Vse Roste» пропонує вам широкий асортимент насіння квітів - https://vseroste.com.ua/nasinnia-kvitiv-44. У цьому розділі крамниці ви маєте змогу купити насіння однорічних, дворічних, багаторічних та кімнатних квітів.

Кожна категорія товарів має свої характерні особливості, якими привертає увагу квітників. Однорічні рослини зможуть прикрасити кожну клумбу, або стануть ідеальним варіантом для прикрашення переносних горщиків. Вони цвітуть досить тривалий період. Головно умовою, яку треба враховувати при посіві квітів, вважається добре освітлювана земельна ділянка. Тому що однолітки полюбляють сонце. Між собою вони розрізняються висотою: низько, середньо і високорослі. Дворічні квіти розквітають тільки на другий рік після висадку у ґрунт. Одним із найпоширеніших різновидів цього класу є мальви, незабудки. На перший рік ці рослини мають тільки листову розетку. А квіти вже з’являться на наступний рік.

 
Для чего нужен автоматический выключатель? PDF Друк
Вівторок, 16 квітня 2019, 12:18

Для обеспечения полной безопасности людей от непредвиденных ситуаций, которые могут возникнуть вследствие неисправности или замыкания в электрических сетях, рекомендуется установить защитные выключатели на счетчики. Каталог автоматических выключателей включает в себя достаточно много позиций, которые отличаются между собой по выполняемым функциям.

Основными задачами, которые выполняет эта конструкция, считаются следующие:

 
Для чего нужен автоматический выключатель? PDF Друк
П'ятниця, 12 квітня 2019, 11:23

Для обеспечения полной безопасности людей от непредвиденных ситуаций, которые могут возникнуть вследствие неисправности или замыкания в электрических сетях, рекомендуется установить защитные выключатели на счетчики. Каталог автоматических выключателей включает в себя достаточно много позиций, которые отличаются между собой по выполняемым функциям.

 
Что такое альтернативное отопление? PDF Друк
Вівторок, 19 березня 2019, 16:08

Современное общество старается во всем искать выгоду. В основном это касается коммунальных услуг, потому что вопрос формирования цены на централизованную подачу воды, тепла и света считается для людей самым актуальным. Мы предлагаем отличное решение одной из основных проблем отопительного сезона. С приходом холодов каждая семья старается сэкономить на своем досуге и развлечениях, чтобы обеспечить оптимальный температурный режим в своем жилье. Теперь вы можете не переживать о том, что вам может не хватить денег на оплату счетов за отопление. Альтернативное отопление поможет максимально быстро нагреть помещение, при этом используя минимальный объем электричества.

 
Преимущества онлайн-займа от Moneyveo PDF Друк
Середа, 20 лютого 2019, 20:15

В последнее время все большую популярность набирают онлайн-кредиты, которые предлагают МФО. Одной из таких компаний считается moneyveo.ua. Получить мгновенный кредит на свою платежную карту может каждый гражданин Украины. При этом от него не требуется предоставления дополнительных справок о доходах или какого-либо имущества, оставляемого под залог.

 
Агросем - аграрна компанія, яка пропонує вам ознайомитися з останніми новинами в аграрній сфері PDF Друк
Вівторок, 05 лютого 2019, 22:11

Наша компанія надає вам різноманітні послуги, а також продукцію та техніку для того щоб розвивати сільське господарство. Наша головна мета це допомагати розвивати аграрну політику в нашій країні і все це досягається шляхом наших фахівців, а також різної підприємницької діяльності, високоякісних товарів, нових ідей, технологій і введення різних систем для обслуговування сільськогосподарської діяльності.

У даній статті ми б хотіли відзначити основні напрямки роботи нашої компанії. Щоб більш детально ознайомитися з усією інформацією ви можете відвідати наш офіційний сайт agrosem.ua, де вас буду чекати різні актуальні пропозиції акції статті та новини в агросфері.

Ми дуже часто оновлюємо наш ресурс новою інформацією, а ви можете ознайомитися з усіма новинками нашого асортименту, дізнатися про нові акції, цікаві пропозиції, а також знижки на різні товари, а також можете ознайомитись з календарем подій, зможете дізнатися різні поради в аграрній сфері і багато інше.

 
Техника для удобрений: виды и особенности PDF Друк
Неділя, 30 грудня 2018, 16:16

Плодородие почвы напрямую зависит от качества удобрения и соблюдения технологии его внесения. Вне зависимости от вида, процесс состоит из трех основных этапов: погрузка и перевозка, подготовительные работы, введение питательной смеси в грунт.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 13