На Вінниччині нагородили переможців ХІIІ Регіонального конкурсу «Бізнес – еліта Поділля»

PDF Друк
П'ятниця, 04 листопада 2016, 17:02

Урочиста церемонія нагородження відбулась сьогодні, 4 листопада, на території готельно-ресторанного комплексу «Дубовий Гай» за участю голови облдержадміністрації Валерія Коровія, першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка, директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Володимира Мережка.


Цьогорічний Регіональний конкурс «Бізнес-еліта Поділля», організований Вінницькою обласною громадською організацією «Регіональний центр підприємництва» за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, став тринадцятим. До участі у конкурсі запрошувались підприємства різних галузей діяльності усіх форм власності нашого регіону.

Метою конкурсу є пропаганда досягнень, ролі та місця малого і середнього бізнесу, а також великих підприємств, в соціально-економічному розвитку області, популяризація досягнень підприємницької діяльності, сприяння формуванню регіональних пріоритетів виробництва товарів та послуг.
124 переможці конкурсу «Бізнес-еліта Поділля» отримали сьогодні дипломи державного зразка у семи номінаціях: вершина лідерства, компанія-лідер, якість, наша марка, довіра, надійність, стабільність.

Валерій Коровій розпочав церемонію вручення престижних нагород із номінації «Вершина Лідерства». 

За словами очільника області, цей конкурс є прекрасним стимулом багатьом підприємствам для подальшої плідної праці, зміцнення позицій вітчизняного виробництва, підвищення добробуту громадян.

«Приємно бачити у цій святковій залі багато знайомих облич. Сьогоднішня подія покликана привернути увагу суспільства до важливості підприємницької ініціативи та розвитку малого і середнього бізнесу в країні. Ми з вами живемо в історичний час:країна знаходиться у стані війни, але ми рухаємося, розвиваємося, створюємо робочі місця, прагнемо зробити усе, щоб у новій європейській модерновій Україні, яку ми хочемо побудувати, жили заможно наші діти й онуки», - зазначив він.

Валерій Коровій вручив лауреатам пам’ятні відзнаки «Вершина Лідерства» та дипломи , що посвідчують високе звання.

Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко вручав заслужені нагороди переможцям у номінації «Компанія-лідер», а директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Володимир Мережко нагороджував підприємства , які перемогли у номінації «Якість». 
Усі присутні на урочистій церемонії мали змогу насолодитись цікавою концертною програмою та скуштувати смачну продукцію від вінницьких виробників.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити