Для Вінниччини найуспішнішим за час Незалежної України може стати 2016 рік

PDF Друк
Вівторок, 25 жовтня 2016, 19:28

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій під час виїзної колегії, яка відбулася сьогодні, 25 жовтня, в Гайсинському районі. 

На колегії було розглянуто хід виконання протягом січня – вересня 2016 року програми соціально – економічного розвитку Вінницької області на 2016 рік. На початку засідання Валерій Коровій вручив державні нагороди.


Присутні на засіданні керівники структурних підрозділів облдержадміністрації прозвітували з питань базових пріоритетів регіонального розвитку, основних тенденцій у сфері розвитку аграрного сектору області, завдань органів виконавчої влади у сфері бюджетної політики, ефективності роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у сфері організації роботи з оформлення житлових субсидій для населення. Також доповіли про виконання завдань з енергоефективності та роботи центрів надання адміністративних послуг в області. 

Голова Гайсинської районної державної адміністрації прозвітував перед присутніми про соціально – економічний розвиток Гайсинського району. 

Слухаючи доповіді, голова облдержадміністрації Валерій Коровій особливо виділяв досягнення економіки Вінниччини. Зокрема, передові позиції області в економічних показниках, збору зернових та цукрового буряка, перехід на альтернативні види палива, тощо.

«Запорука всіх досягнень соціально-економічного розвитку нашої області – це єдність та відповідальність нашої команди», - підкреслив, підводячи підсумки колегії,Валерій Коровій.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити