На Вінничині відкрили новий водогін

PDF Друк
Середа, 13 липня 2016, 14:24

Депутат Ігор Лещенко відкрив новий водогін у селі Михайлівка Тульчинського району

У селі Михайлівка, що у Тульчинському районі, гарною практикою стала взаємовигідна співпраця між місцевою громадою та підприємством ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер», яке очолює депутат Вінницької обласної ради Ігор Лещенко.

Для інвестора Михайлівка має суттєве значення, адже тут вже діє три бригади з вирощування курчат-бройлерів і почалось будівництво четвертої. Близько сорока місцевих мешканців є працівниками «Вінницької птахофабрики».

- Люди повинні відчувати, що не лише є навантаження на село, але й - певні преференції, - зазначив Ігор Лещенко. - У нас підписана соціальна угода, за якою село отримує по 150 тисяч гривень за кожен наш об’єкт. За ці кошти фінансуються соціальні проекти.

Крім цього, протягом поточного року було збудовано об’їзну дорогу, яка звільнила центр села від вантажного транспорту, облаштовано тротуар, всипано щебеневою сумішшю сільські вулиці та розпочато встановлення сучасного вуличного освітлення. Також за сприяння інвестора було вирішено давню проблему Михайлівки – відсутність води.

За словами Михайлівського сільського голови Віталія Ніколаєнка, у місцевих криницях води не вистачало, а зібрати кошти на будівництво сучасного водогону своїми силами селяни просто не могли.

- Будівництво системи водопостачання стало можливим завдяки ініціативі територіальної громади, - розповів сільський голова. - Люди створили кооператив, почали збір грошей на технічну документацію, а далі знайшлась і допомога. 770 тисяч гривень михайлівчани отримали від «Вінницької птахофабрики», ще частину – від швейцарсько-українського проекту DESPRO.

Вітаючи михайлівчан з відкриттям водогону, гості наголошували, що така активна громада, як у Михайлівці здатна змінювати життя села на краще.

- В Михайлівці дуже активні та позитивні люди, налаштовані на конструктив, - сказав Ігор Лещенко. - І відкриття нового водогону - це результат нашої спільної праці. Приємно, що з нашою допомогою село змінюється та оновлюється. Нам хочеться жити і працювати серед багатих і щасливих людей, адже їхній добробут - це і наш добробут.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 axabnrg 01.08.2016 15:01
Децентралізація в країнах Скандинавії та Балтії (частина 1) – переймаємо досвід разом:
http://agropolit.com/blog/105-detsentralizatsiya-u-krayinah-baltiyi-ta-skandinaviyi-chastina-1
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити