На Вінничині скандальне підприємство тимчасово вирішило конфлікти

PDF Друк
Середа, 14 жовтня 2015, 17:51

Найскандальніші події протягом 2015року розгортались навколо СТОВ «Поділля».

СТОВ «Поділля» - це сільськогосподарське підприємство, що розташоване в одному із сіл Тиврівського району Вінницької області.

Ще на початку літа-2015 в підприємства було змінено директора, що було пов’язано із не можливістю справлятися із своїми обов’язками попереднього. На той період сумарна сума боргів складала понад 3,2 млн. грн. перед різними кредиторами. Як наслідок новий директор підприємства СТОВ «Поділля», яка також є управляючою одного із кредиторів СТОВ «Поділля» - ТОВ «Остер».

З того часу навколо підприємства пройшло чимало гучних справ: від юридичних сутичок до пікету під Вінницькою Облдержадміністрацією.

Але так як борги підприємства почали погашатись, заробітні плати працівникам виплачувались та було засаджено більше 160 га елітними рослинами, що як зауважили не відбувалось жодного разу за час роботи підприємства, довіра людей почала значно рости до нового керівника.

Наразі працівники підприємства СТОВ «Поділля» задоволені своєю роботою, але звичайно ще багато справ залишаються не вирішеними з старим керівництвом, що може призвести до нових конфліктів у майбутньому.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити