Художники малювали Вінницю

PDF Друк
Четвер, 17 серпня 2017, 17:15

Українці люблять мистецтво, тож часто відбуваються заходи, пов’язані з ним. Тому потрібно сказати, що 16 серпня у Вінниці нагородили художників, які брали участь у першому мистецькому пленері «Кращий художник». В рамках заходу митці створювали картини, на яких зображена Вінниця. Це було дуже цікаво спостерігати, адже кожен бачить місто по-своєму та зображав саме так. Тому було багато різних робіт, які дійсно варті уваги.

Перше місце та звання найкращого художника отримав вінничанин Володимир Оврaх. Друге місце здобув Євгеній Шaповaлов з міста Чернігів. Символічно як організатору вручили нагороду і Володимиру Козюку. Під час нагородження проходила виставка усіх робіт художників, це понад 50 картин. Можна було прийти та насолодитись тим, як різні люди бачать рідне місто. На картинах зображені визначні місця, архітектурні пам’ятки та пейзажі Вінниці. Зокрема Вежа, театр імені Садовського, Мури, Спасо-Преображенський кафедральний собор, усипальниця Пирогова, вулиця Соборна, річка Південний Буг.

Загалом у конкурсі взяло участь 12 художників, усім їм вручили дипломи. Квіти талановитим митцям вручали юні моделі Вінниці та України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити