Вінницькі танцюристи здобувають успіх

PDF Друк
Вівторок, 08 серпня 2017, 18:06

У Вінниці люблять різні культурні заходи, та багато людей намагаються, щоб їх діти з дитинства любили це та брали участь. Тому відсилають їх на різні гуртки. І багато дітей досягають в своїй справі великого успіху. Народний ансамбль танцю "Барвінок" виступив з тріумфальним успіхом у французькому місті Вальреас, що вже учетверте приймає юних артистів з Вінниці. "Четвертий рік поспіль французьке місто Вальреас (Valreas) приймає Народний ансамбль танцю "Барвінок" (Вінниця). Corso de la Lavande переповнена емоціями", - йдеться у повідомленні.

Юні діти виступають з українськими народними танцями, вони багато працюють та стараються, щоб все було красиво та оригінально. Відомо, що танцювальний колектив з Вінниці представляє Україну в турі по Європі з 2 по 25 серпня. Попереду в малечі заплановані десятки концертів у містах Франції та Німеччини.

Цей гурт має також велику історію, адже це немолодий колектив. "Барвінок" створено у 1984 році. За роки свого існування ансамбль став переможцем багатьох фестивалів. Протягом багатьох останніх років ансамбль має почесне звання найкращого дитячого танцювального колективу України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити