День Європи у Вінниці

PDF Друк
Четвер, 04 травня 2017, 15:32

У Вінниці будуть святкувати День Європи. Це свято для багатьох людей світу, Вінниця підтримує його та запланувала багато цікавих заходів на честь свята. На Вінниччині святкування розпочнеться 14 травня з церемонії підняття Державного прапору та прапору Європейського Союзу, що проходитиме на площі біля Вінницької міської ради. 20 травня відбудуться основні культурні заходи, проте загалом святкування почнеться аж з 14-го травня.
Напередодні відзначення Дня Європи планується приїзд великої економічної місії з Нідерландів, яку очолить посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхаувер. Також проводитимуть різні змагання та заходи культурного характеру. Вже традиційно святкування супроводжуватиметься різники розважальними заходами, на які чекають вінничани та гості міста. Всі події будуть зосереджені в центральній частині міста.

«Ми чекаємо цього свята, адже не так часто бувають різні заходи для всіх охочих в місті. Це цікаво. Буде дуже багато людей, я впевнена, проте це не завадить насолодитись тим, що підготують для нас. Потрібно вміти весело святкувати, Вінниця вміє відпочивати культурно та зустрічати свята», - розповідає жителька міста.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмережСхожі новини:

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити