CodaFest – фестиваль мистецтва

PDF Друк
П'ятниця, 11 листопада 2016, 11:47

З 18 до 20 листопада у Вінниці відбудеться фестиваль CodaFest, який об’єднає чотири види мистецтва — літературу, музику, кіно і театр. У такому форматі він відбувається вперше. Засновниця Інна Масленчук поділилась інформацією про фестиваль та Вінницю:

«Ми вирішили проводити фестиваль у рідному місті, адже Київ перенасичений такими заходами, їх вразити чимось вже не так легко. Але тут дуже багато киян купують квитки. Минулі рази, коли ми приїздили – було багато людей з інших міст, тому що вінничани не дуже полюбляють альтернативну музику. От якщо приїде Монатик чи Оля Полякова це буде фурор для них. А коли відбувається щось схоже на наш захід, вінничани їх пропускають.

Ми будемо намагатись виховати у місцевих таку любов до чогось нового. Адже потрібно з чогось починати. Не можна слухати лише те, що нав’язує телевізор. Основним напрямком серед чотирьох ми все ж обрали музику, тому що вона об’єднує все. Крім виступів у нас буде також лекція на тему «Як не скуритись на хвилі мейнстріму?». Вести її буде Іздрик та інші сучасні українські письменники. Сподіваємось публіці сподобається та ми отримаємо велике задоволення від проведення».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити