У Вінниці покажуть фільм про вишиванку

PDF Друк
Середа, 09 листопада 2016, 09:32

Зняли фільм, про значення вишиванки для українського народу. І Вінниця перша побачить повнометражний фільм на екранах.  Фільм називається «Спадок нації». Він буде розповідати про те, що вишивана сорочка – це не лише побутовий одяг українців в давні часи. Це і дух нації, традиції, хобі, душа. По вишиванках можна було впізнати, хто вишив. По узорам можна було визначити послання для власника. Кожен узор мав своє значення та символіку. Також форма сорочки шилась спеціально для одного власника. Мати вишивала дітям вишиванки, вони передавались в спадок. Скриня з вишиванками вважалась скарбом. Фільм показує всю історію виготовлення вишиванок. Показує те почуття, яке перебувало тоді в людей.

Також фільм показує сучасне ставлення до вишиванок. Зараз їх вдягають лише на день незалежності та на день вишиванки. Проте є, звичайно, і поціновувачі, які й досі носять вишиті речі до сьогодні.

Всім українцям варто подивитись, дізнатись щось нове про свою країну та народ. Благoдійний пoказ фільму «Спадoк нації», щo oрганізoвує ЦК «АЗOВ» Вінниця, відбудеться 12 листoпада o 18:00 у кінoтеатрі «Рoдина», а в український прoкат вихoдить з 3 листoпада 2016 рoку.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити