У Вінниці відбудеться ІІІ Міжнародний фестиваль саксофонної музики

PDF Друк
П'ятниця, 04 листопада 2016, 11:48

Початок відбудеться 4 листопада о 18:30 в концертній залі Вінницької обласної філармонії. Виступатиме академічний камерний оркестр «Арката» за участі саксофоністів: Алана Крепена (Бельгія), Іллі Васічкіна (Бельгія-Україна), Анни Степанової (Україна) та Євгена Попеля (Україна).

Наступного дня з 10:00 розпочнеться концерт лауреатів І Відкритого конкурсу молодих виконавців і на духових інструментах «VIN VENTI». Того ж дня ввечері, о 18:30, для вінничан зіграють саксофоніст Олександр Рукомойніков та піаніст Сергій Давидов з програмою «Рукомойнікову - 50!». Закінчиться фестиваль 6 листопада о 18:00 в театрі ім.М.Садовського концертом Українського оркестру саксофоністів, диригуватиме Алан Крепен.

«Ми любимо всі події, які відбуваються у філармонії. А саксофон – це щось неймовірне, тому обов’язково будемо на фестивалі імені Адольфа Сакса. Ми і того року були, коли саксофоністи приїжджали. Це було неперевершено,ніхто не пошкодує, якщо прийде. Думаю цього року буде не гірше, а навіть краще. Музика сприяє хорошому культурному росту», - ділиться постійний відвідувач філармонії.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити