Яким вінничани бачать анексований Крим?

PDF Друк
Середа, 17 лютого 2016, 13:55

У Вінниці відбулася вистава «Метаморфози»

Актори тілом і душею показали жителям Вінниці, який він зсередини, отой анексований Крим. Жести, музика, інтонації – ось що змусило глядачів розчулитись і замислитись.

Вперше цю виставу показали позавчора у Києві, наступною стала Вінниця. Ідея і висвітлення вистави є новим, стосується українського сьогодення та змін, які країна зазнала за останній рік.

Виставу «Метаморфоза»  Анастасії Любченко показують у рамках проекту Mime Wave Ukraine. У основу вистави лягла пластика акторів, жива музика та графічні зображення на моніторі.

Сама Анастасія Любченко зізнається, що її батьки є біженцями з Криму і ця проблема в країні не змогла залишити її байдужою. «Вистава не повчає і не закликає, – каже Анастасія, - вона тільки зображає ситуацію, що склалася, є своєрідним дзеркалом того, що відбувається у суспільстві».

На диво, актори вистави є режисерами й усі постановки відбувалися у режими імпровізацій. «У всьому світі цікавість до українців зросла. Хочеться, аби і на рідній землі звертали більшу увагу на молодих митців», – каже Анастасія Любченко.

Нагадаю, що показ вистави відбувся завдяки Міжнародному фестивалю оповідання «Intermezzo»


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити