«Рани» Сивецького зцілюють рани культури

PDF Друк
Середа, 20 січня 2016, 20:45

Так вирішили вінничани і не прогадали. Фото мистецтво є відносно молодим на теренах України. До того ж, досі існує велика кількість упереджень і кліше, які відділяють більшість людей, як від мистецтва загалом, так і від фото, особливо. Причиною такої байдужості до фото, може служити вкорінене сприйняття фотоапарата, як способу зберегти інтимні клаптики життя, а не зображати власне бачення. Однак, громадськість все ж рухається вперед.

Рушіями стають митці, які зображують теми, що провокують і так чи інакше, але викликають сильну реакцію глядача. Яскравим прикладом цього є виставка Йосифа Сивенького «Рани», яка відбувається наразі у Вінниці. Вона покликана передати те, з чим доводиться кожного дня стикатись учасникам та ветеранам Майдану. Для виставки автор обрав 27 фото, але як він сам зауважує, їхня кількість значно більша.

Фото автора вирізняються невимушеністю героїв. Це і не дивно, оскільки фотограф проробив колосальну дорогу. Ним були відвідані, як фронтові території, так і лікарні.

Яким би не було ваше ставлення до фото мистецтва чи до військової складової сучасної України, ознайомитись із виставкою варто. Бо вирішувати проблеми країни, можна лише або знаючи їх на собі, або навчаючись на прикладах інших.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити