Культура
Художники малювали Вінницю PDF Друк
Четвер, 17 серпня 2017, 17:15

Українці люблять мистецтво, тож часто відбуваються заходи, пов’язані з ним. Тому потрібно сказати, що 16 серпня у Вінниці нагородили художників, які брали участь у першому мистецькому пленері «Кращий художник». В рамках заходу митці створювали картини, на яких зображена Вінниця. Це було дуже цікаво спостерігати, адже кожен бачить місто по-своєму та зображав саме так. Тому було багато різних робіт, які дійсно варті уваги.

 
Вінницькі танцюристи здобувають успіх PDF Друк
Вівторок, 08 серпня 2017, 18:06

У Вінниці люблять різні культурні заходи, та багато людей намагаються, щоб їх діти з дитинства любили це та брали участь. Тому відсилають їх на різні гуртки. І багато дітей досягають в своїй справі великого успіху. Народний ансамбль танцю "Барвінок" виступив з тріумфальним успіхом у французькому місті Вальреас, що вже учетверте приймає юних артистів з Вінниці. "Четвертий рік поспіль французьке місто Вальреас (Valreas) приймає Народний ансамбль танцю "Барвінок" (Вінниця). Corso de la Lavande переповнена емоціями", - йдеться у повідомленні.

 
День Європи у Вінниці PDF Друк
Четвер, 04 травня 2017, 15:32

У Вінниці будуть святкувати День Європи. Це свято для багатьох людей світу, Вінниця підтримує його та запланувала багато цікавих заходів на честь свята. На Вінниччині святкування розпочнеться 14 травня з церемонії підняття Державного прапору та прапору Європейського Союзу, що проходитиме на площі біля Вінницької міської ради. 20 травня відбудуться основні культурні заходи, проте загалом святкування почнеться аж з 14-го травня.
Напередодні відзначення Дня Європи планується приїзд великої економічної місії з Нідерландів, яку очолить посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхаувер. Також проводитимуть різні змагання та заходи культурного характеру. Вже традиційно святкування супроводжуватиметься різники розважальними заходами, на які чекають вінничани та гості міста. Всі події будуть зосереджені в центральній частині міста.

 
Виставка Олександра Антонюка у Вінниці PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 12:04

Триває культурно-мистецька резиденція у Вінниці. Вчора у галереї «Інтершик» відкрилась персональна виставка Олександра Антонюка. Також – майстер-класи від митця.

 
Презентовано книгу Вінницької громади «Історії Старого міста» PDF Друк
Вівторок, 22 листопада 2016, 19:44

Сьогодні, 22 листопада, депутати міської ради Олег Стукан та Вячеслав Заремба презентували книгу «Історії Старого міста». Її писали всією громадою два роки, збирались історії людей, вулиць, будинків. Книга складається з трьох частин: історія Старого міста, історія Замкової гори та розповіді старожилів мікрорайону, в яких відображено, як змінювалась ця частина міста в різні періоди життя мешканців цього мікрорайону.

 
Заняття з вивчення німецької мови стартували в Центрі національних культур Вінниччини PDF Друк
Понеділок, 14 листопада 2016, 17:25

З метою задоволення етнокультурних потреб національних спільнот, які проживають на території Вінницької області, та на прохання Товариства німців «Відергебурт» Вінницької області з листопада 2016 року запроваджено проведення навчань з вивчення німецької мови для представників німецької спільноти та бажаючих.

 
CodaFest – фестиваль мистецтва PDF Друк
П'ятниця, 11 листопада 2016, 11:47

З 18 до 20 листопада у Вінниці відбудеться фестиваль CodaFest, який об’єднає чотири види мистецтва — літературу, музику, кіно і театр. У такому форматі він відбувається вперше. Засновниця Інна Масленчук поділилась інформацією про фестиваль та Вінницю:

«Ми вирішили проводити фестиваль у рідному місті, адже Київ перенасичений такими заходами, їх вразити чимось вже не так легко. Але тут дуже багато киян купують квитки. Минулі рази, коли ми приїздили – було багато людей з інших міст, тому що вінничани не дуже полюбляють альтернативну музику. От якщо приїде Монатик чи Оля Полякова це буде фурор для них. А коли відбувається щось схоже на наш захід, вінничани їх пропускають.

 
У Вінниці пройде перший фестиваль кіноремейків PDF Друк
Четвер, 10 листопада 2016, 18:28

Вінницька молодіжна рада спільно із відділом у справах молоді та туризму міської ради та КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» організовують перший у місті фестиваль кіноремейків «Шведінг».

Шведінг – процес створення любительських ремейків на відомі кінострічки. Вперше цей термін використав французький режисер Мішель Гондрі у фільмі «Перемотка» (Be Kind Rewind). Все, що потрібно для участі у фестивалі шведінгу – любительська відеокамера (або фотоапарат з можливістю запису відео) і безмежна фантазія.

 
У Вінниці покажуть фільм про вишиванку PDF Друк
Середа, 09 листопада 2016, 09:32

Зняли фільм, про значення вишиванки для українського народу. І Вінниця перша побачить повнометражний фільм на екранах.  Фільм називається «Спадок нації». Він буде розповідати про те, що вишивана сорочка – це не лише побутовий одяг українців в давні часи. Це і дух нації, традиції, хобі, душа. По вишиванках можна було впізнати, хто вишив. По узорам можна було визначити послання для власника. Кожен узор мав своє значення та символіку. Також форма сорочки шилась спеціально для одного власника. Мати вишивала дітям вишиванки, вони передавались в спадок. Скриня з вишиванками вважалась скарбом. Фільм показує всю історію виготовлення вишиванок. Показує те почуття, яке перебувало тоді в людей.

 
На Міжнародному мистецькому форумі «Шовковий шлях» у Китаї представляв Україну Володимир Козюк PDF Друк
П'ятниця, 04 листопада 2016, 12:47

Відомий вінницький художник, фотограф і колекціонер Володимир Козюк поділився вчора, 3 листопада, під час прес-конференції для місцевих ЗМІ своїми враженнями від участі у Першому Міжнародному культурному ЕКСПО 2016 Шовкового шляху, який проходив у китайському місті Дуньхуан в кінці вересня.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3